Jak samodzielnie opracować strategię i plan działań employer brandingowych? – kurs online

O kursie

kurs jak opracowac strategie eb

Kurs online „Jak samodzielnie opracować strategię i plan działań employer brandingowych?”

Jeśli Twoje dotychczasowe działania związane z promowaniem pracodawcy są nieskuteczne, chaotyczne i ciągle masz mnóstwo pytań lub szukasz dobrych przykładów, sprawdzonych wskazówek?

Brakuje Ci praktycznej wiedzy, kogoś kto poprowadzi Cię krok po kroku i pokaże jak samodzielnie możesz opracować najpierw strategię employer brandingową, a potem plan działań, by skutecznie promować wizerunek pracodawcy, tworzyć lepsze kampanie rekrutacyjne, edukacyjne, CSR jak programy wellbeingowe i monitorować poziom satysfakcji z pracy i zaangażowania pracowników,

Nie wiesz od czego zacząć, by Twój pracodawca faktycznie czerpał korzyści z działań EB.

Nie wiesz co brać pod uwagę, jak interpretować trendy HR-owe i EB-owe to udział w moim kursie dostarczy Ci odpowiedzi na Twoje pytania, dzięki czemu Ty zrozumiesz proces i zasady kreowania wizerunku odpowiedzialnego i atrakcyjnego pracodawcy.

Samodzielnie poznasz wszystkie kroki, najpierw opracujesz strategię EB, w tym propozycję EVP czyli listę atrybutów, które wyróżniają pracodawcę, a następnie zdecydujesz jakie działania wybrać i je zrealizować.

Poznasz mechanizm – od pomysłu po realizację – najpopularniejszych działania EB, dzięki czemu wdrożyć je skutecznie w swojej organizacji.

W efekcie, po ukończeniu kursu, przestaniesz zastanawiać się co zrobić, jak poprawić wizerunek pracodawcy i dlaczego nie działają kampanie rekrutacyjne, lub dlaczego ludzie odchodzą z firmy i poszukują nowej pracy. Przestaniesz w siebie wątpić, a staniesz się partnerem dla zarządu, ekspertem w swojej firmie, który wie jak zaplanować działania EB, wie i rozumie po co je prowadzić,  wie i wskaże zarządowi które działania EB zainicjować i jakich efektów EB się spodziewać.

W skrócie:

Chcesz, by Twoja firma była cenionym i atrakcyjnym miejscem pracy kandydatów i pracowników, to ten kurs online jest dla Ciebie!

✅Ten kurs został opracowany z myślą o konsultantach HR, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o kwestie employer brandingu.

✅Kurs ten spełni także oczekiwania HR-owców, którzy chcą zainicjować swoje pierwsze działania na rzecz promocji pracodawcy – na zewnątrz i wewnątrz organizacji.

✅Kurs ten uporządkuje Twoją wiedzę o employer brandingu.

✅Poznasz wszystkie etapy tworzenia strategii EB i jej wdrażania w życie.

W kursie omówiono kilkanaście akcji employer brandingowych – wewnętrznych i zewnętrznych.

Mają na celu budowanie pozytywnego wizerunku jak i marki pracodawcy wśród kandydatów i wśród pracowników.

Nowe lekcje i bonusy są sukcesywnie dodawane.

W ramach kursu nauczysz się jak samodzielnie opracować strategię i plan działań employer brandingowych.

 

Jak to działa?

👉Poznasz metodę Julity Dąbrowskiej, konsultantki EB, cenionego stratega. 

👉To zaś oznacza, że przestudiujesz wszystkie lekcje i wykonasz ćwiczenia. Każdy kolejny krok przybliża Cię do opracowania skutecznej strategii i do wyboru optymalnych akcji EB. Jest tylko jeden ważny warunek – zaufasz Julicie i poznasz jej metody działania, którymi się dzieli w tym kursie. 

👉Najtrudniejszym zadaniem w ramach budowania marki pracodawcy jest zdefiniowanie czym marka Twojego pracodawcy (Twojego klienta) wyróżnia się na tle innych.

Na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi. Odpowiedź uzyskasz wtedy kiedy najpierw poznasz swoją organizację, popatrzysz na nią oczami kandydatów i innych pracowników, przeprowadzisz wiele analiz (potrzebne szablony masz w kursie). To proces, który zajmie Cie wiele godzin. 

👉Ale jest tego wart. Ponieważ z czystym sumieniem i pewnością samodzielnie zdefiniujesz czym Twój pracodawca wyróżnia się na rynku pracy, dlaczego warto dla niego pracować oraz jakie akcje pasują do Twojego pracodawcy.

W kursie tym znajdziesz też opisy wybranych akcji EB, pomogą Ci przygotować podobne w Twojej organizacji.

 

Co dostajesz w kursie?

✅  Wszystkie lekcje są w formie nagrań wideo. W każdej lekcji jest wprowadzenie do tematu i praktyczne wskazówki jak wykorzystać tę wiedzę w organizacji.

✅ Ponadto w każdej lekcji jest skrypt jako plik PDF, w wielu także materiały do ćwiczeń i szablony do niezwłocznego praktycznego wykorzystania.

✅Każda lekcja krótko omawia także przykład z Polski lub z zagranicy (zazwyczaj jako film wideo).

✅ Bonusami w kursie są nagrania szkoleń online (webinarów) prowadzonych przez Julitę Dąbrowską oraz jej artykuły publikowane w prasie oraz roczny dostęp do Akademii Julity Dąbrowskiej w 2022 (jeśli w 2022 roku masz dostęp do tego kursu online)

 

Razem:

👉 prawie 11 godzin nagrań wykładów

👉 oraz ponad 25 godzin nagrań webinarów (które są udostępnione jako 20 bonusów do kursu, nie licząc dostępu do kursu „21 mierników EB”)

👉 oraz super bonus czyli dostęp do 12 nagrań webinarów z 2022 roku (tj. dostęp do Akademii Julity Dąbrowskiej w 2022 – czytaj więcej TUTAJ)

👉 Pamiętaj, że kurs jest stale aktualizowany. Teraz jest to już wersja 4.1. 

👉 Otrzymujesz 18-miesięczny dostęp do materiałów.

Uwaga: Kupując ten produkt, wyrażasz zgodę na dostarczenie treści cyfrowych w postaci zamawianego nagrania przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Jesteś świadomy, że w ten sposób tracisz prawo odstąpienia od umowy.

Cena kursu: 1292,68 zł netto + VAT = 1.590 zł brutto.

 

Uwaga: Możesz zdobyć 2 certyfikaty!

🟢 Certyfikat ukończenia Akademii Julity Dąbrowskiej 2022 – jeśli uzyskasz co najmniej 80 proc. punktów za wykonane zadania. W 2022 będzie 10 zadań do wykonania, za każde możesz uzyskać 10 pkt. Suma 80 punktów upoważnia do uzyskania Certyfikatu. Masz czas na przesłanie swoich prac do 31.12.2022.

🟢 Certyfikat ukończenia kursu „Jak opracować samodzielnie strategię i plan działań employer brandingowych” – jeśli uzyskasz 75 proc. punktów za wykonane zadania.

 

Show More

What Will You Learn?

 • nauczysz się samodzielnie przeprowadzać audyt marki pracodawcy,
 • samodzielnie opracujesz propozycję EVP,
 • stworzysz strategię i plan działań EB,
 • samodzielnie opracujesz strategię komunikacji marki pracodawcy,
 • dowiesz się jak wdrożyć w życie kluczowe działania EB

Course Content

Wstęp
Podsumowanie: - przygotowując strategię employer brandingową wykorzystamy macierz MASTER czyli 6 etapów działań takie jak: Misja, Analiza, Strategia, taktyki, Ewaluacja i Raport.

 • Dlaczego firmy decydują się na działania employer brandingowe?
  05:21
 • 10 pytań, które warto zadać zanim rozpoczniesz działania employer brandingowe
  06:56
 • BONUS: nagranie szkolenia „Na czym skupić się budując markę pracodawcy?”
  01:15:49

Moduł 1. ZDOBĄDŹ INFORMACJE O PRACODAWCY

Moduł 2. WYBIERZ CELE DZIAŁAŃ EMPLOYER BRANDINGOWYCH

Moduł 3. ZAPROPONUJ EVP, WYRÓŻNIJ PRACODAWCĘ

Moduł 4. WDRAŻAJ W ŻYCIE DZIAŁANIA EMPLOYER BRANDINGOWE

Moduł 5. OCENIAJ DZIAŁANIA EMPLOYER BRANDINGOWE

Moduł 6. ZADBAJ O MARKĘ OSOBISTĄ KONSULTANTA EB?

SUPER BONUS: dostęp do Akademii Julity Dąbrowskiej w 2022