{ "data": [ { "action_source": "system_generated", "custom_data": { "event_source": "crm", "lead_event_source": "Your CRM" }, "event_name": "Lead", "event_time": 1673035686, "user_data": { "lead_id": 494376770941013 } } ] }

Selektywna komunikacja wewnętrzna – nagranie szkolenia

O kursie

Chcesz usprawnić komunikację wewnętrzną w firmie? Zastanawiasz się dlaczego pomimo wdrożenia narzędzi intranetowych i komunikatorów wewnętrznych wciąż pojawiają się głosy pracowników, którzy skarża się na brak informacji.

Czas, by zmienić podejście. Zadbaj o stworzenie systemu komunikacji, tak by szybko i łatwo można było dodawać nowe informacje. Wprowadzić system selektywnej komunikacji wewnętrznej. 

Szkolenie odbyło się 15.04.2019. 

Otrzymujesz dostęp 30-dniowy do nagrania webinaru.

Uwaga: Kupując ten produkt, wyrażasz zgodę na dostarczenie treści cyfrowych w postaci zamawianego nagrania przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Jesteś świadomy, że w ten sposób tracisz prawo odstąpienia od umowy.

What Will You Learn?

  • poznasz zasady komunikacji selektywnej, systemu, w którym nie trzeba komunikować się Wszyscy ze Wszystkimi, by pracownicy i menedżerowie faktycznie skutecznie się komunikowali ze sobą
  • poznasz 2 typy komunikacji: push & pull i dowiesz się jaki to ma związek z komunikacją wewnętrzną
  • dowiesz się jak typ kultury organizacji (rynkowa czy adhokracji) wpływa na komunikację wewnętrzną

Course Content

Nagranie szkolenia 15.04.2019.

  • Obejrzyj nagranie szkolenia „Selektywna komunikacja wewnętrzna”
    43:00