Webinar

O kursie

Poznaj lepiej osobowość kandydatów i pracowników, by lepiej komunikować się jako pracodawca!

Webinar odbędzie się 27 marca 2024 roku, początek godzina 10.00. Zarezerwuj sobie 2 godziny.

Jak ważna jest komunikacja w imieniu pracodawcy:

🔸 Zastanawiasz się jak poprawić komunikację wewnętrzną i zewnętrzną. Pomimo tego, że starasz się przygotowywać ciekawe wpisy na stronie internetowej, posty w mediach społecznościowych to i tak otrzymujesz informację zwrotną, że nie przyciągają wystarczającej uwagi odbiorców – kandydatów ani pracowników,

🔸 Reakcje niektórych kandydatów i pracowników na temat przekazywanych przez Ciebie informacji są dla Ciebie zaskakujące. Odbiorcy inaczej niż byś się spodziewała interpretują komunikaty.

🔸 Wiesz, że skuteczna komunikacja z innymi w dużej mierze zależy od tego jakimi ludźmi są odbiorcy, jaką mają osobowość, co jest dla nich ważne i dlaczego.

🔸 Chcesz zdobyć nową wiedzę na temat osobowości kandydatów i pracowników, by móc przygotowywać lepsze, bardziej dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań materiały, dzięki którym poprawisz komunikację. Chcesz zdobyć checklisty, które ułatwią Twoją pracę.

Czego się dowiesz:

✅ dowiesz się czym jest osobowość człowieka, poznasz najpopularniejsze teorie osobowości – ta wiedza przyda Ci się jeśli będziesz chcieć przeprowadzić badania osobowości w swojej organizacji.

✅ dowiesz się jak wybrane teorie osobowości opisują sferę pracy człowieka i kształtowanie relacji z innymi ludźmi – w tym oczekiwania, potrzeby, najczęstsze interakcje i zachowania, a to wszystko na przykładach z życia,

✅ dostaniesz sprawdzone checklisty i szablony, dzięki którym szybciej i lepiej przygotujesz komunikaty, tak by dotrzeć do szerokiego grona Twoich odbiorców i uniknąć niezrozumienia.

Pamiętaj, że każdy z nas jest inny, ale też każdy z nas uważa, że jej/jego sposób komunikacji jest najlepszy. Intuicyjnie przygotowujemy komunikaty takie, jakie sami chcemy usłyszeć i przeczytać. Wyzwaniem jest dla komunikacja z osobami o zupełnie odmiennej osobowości.

Kupujesz wejściówkę na webinar, do którego dołączasz na żywo – możesz zadawać pytania.

Webinar będzie nagrywany, 28 marca 2024 pojawi się nagranie, do którego będziesz mieć dostęp przez 90 dni.

Cena netto: 73,13 zł/osobę

Cena brutto: 89,95 zł/osobę

Warunki zakupu:

▶️ Sprzedaż w dniach 6-26 marca 2024.

▶️ Kupujący ma prawo zrezygnować z zakupionej wejściówki. Jeśli rezygnacja nastąpi na 14 dni przed planowanym webinarem, kupującemu nie przysługuje zwrot wpłaconej kwoty.

▶️ Kupujący jeśli nie może osobiście uczestniczyć w webinarze,  może wskazać inną osobę z tej samej organizacji (tego samego płatnika).

 

 

 

Show More